16. prosince 2019 15:00 Brankář Realu vyhrál po rohu hlavičkový souboj, který vedl v poslední minutě k vyrovnání Zkrácená adresa
ŽIVĚ Mladá Boleslav vs. Plzeň, sledujte šlágr fotbalové ...
Fotbal, Evropská liga, Plzeň - Neapol: základní jedenáctka Plzně | Foto: CPA - Eduard Erben V minulém kole braly dva ambiciózní celky pouze po bodu. Mladá Boleslav ztratila na Slavii vedení a nakonec remizovala 1:1.
Fotbal: Argentina - Mexiko on-line -
Hlavičkový souboj Mexičana Rafaela Marqueze (v zeleném) a Hernana Crespa z Argentiny. 10. Argentina vyrovnala na 1:1. Riquelme kopal roh a míč si do branky hlavou sklepl Mexičan Borgetti. Jako autor gólu je oficálně uváděn Crespo. 6.
BSC Young Boys - FK Crvena Zvezda Bělehrad (Liga mistrů ...
Fotbal. Liga mistrů (předkola) BSC Young Boys – FK Crvena Zvezda Bělehrad ... Borjan si nepočínal vůbec dobře, míč se mu nepodařilo vyboxovat před sebe, čehož mohl využít Hoarau, jehož hlavičkový pokus vykopl z malého vápna Gobeljić. 85. Pankov sice
Sparta v Evropské lize postupuje, zato Plzeň přišla o ...
Fotbalisté Sparty se ve čtvrtek stali jediným českým týmem, který v Evropské lize zvítězil. Pražané doma porazili řecký Tripolis 1:0 a zajistili si postup do jarní fáze soutěže. Plzeň naopak definitivně ztratila naději, když prohrála s Dinamem Minsk.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si
ON-LINE přenos: Sparta - Teplice 0:0 - NOVA Sport
fotbal. V on-line reportáži jsme sledovali zápas 7. kola fobalové Gambrinus llgy mezi Spartou a Teplicemi na Letné. ... 15 Po faulu na Slepičku rozehrál přímý volný kop Matušovič na Doška, jeho hlavičkový pokus ale skončil nad brankou hostí.
- specialista na evropský fotbal
nejlepší fotbal dneska večer, ty nudaře ostatní chtějí vidět jen čučky. Recoba Inter. 01.10.2019 13:58 ... Semedo tam prohrál 2x úplně identický hlavičkový souboj suverénními podskoky Ta druhá žlutá ale byla setsakra přísná ... Francouzská liga byla
FORTUNA:LIGA - souhrn 24. kola -
Slavia v nastaveném čase srovnala derby se Spartou a po tomto kole bude mít na čele tabulky náskok osmi bodů na Plzeň, která těsně zdolala České Budějovice. Další zaváhání má na kontě Jablonec, jenž remizoval v Olomouci. Baník jej ale nedokázal vystř
Fortuna liga 2019/2020 - online přenosy, tabulka ...
1. fotbalová liga - rozpis, tabulky, statistiky, online reportáže, výsledky, kalendář, přestupy a rozlosování Fortuna ligy, české nejvyšší fotbalové soutěže na Fortuna liga 2019/2020 - online přenosy, tabulka, statistiky - Fotbal -
Fotbalisté Plzně zdolali 2:0 vedoucí Slavii a ...
První půli vyhráli domácí 1:0 gólem Chorého. Sudí ve druhém poločase neuznal branku Slavie pro ofsajd, a tak v 82. minutě navýšil na konečných 2:0 hlavou Jean-David Beauguel.